پشتیبانی سایت صنعتی , نگهداری و پشتیبانی وب سایت صنعتی

پشتیبانی سایت صنعتی : تقریبا هر شرکت صنعتی برای اینکه خود را بیشتر به مردم معرفی کند دارای وب سایت است و با استفاده از آن خدمات خود را بدون محدودیت زمان و مکان معرفی می کنند . اما دراین بین شرکت های رقیب زیاد است و برای اینکه شرکتی بتواند با استفاده از وب سایت خود را بعتر به معرفی کند نیاز به دیده شدن در نتایج جستجو دارد .

 

پشتیبانی سایت صنعتی

 

سئو و بهینه سازی وب سایت یکی از معتبرترین راه های دیده شدن و بالا رفتن در نتایج جستجوی گوگل است . اما آیا هر سئو و بهینه سازی وب سایتی ماندگار است یا تظمینی برای این کار وجود دارد که بعد از اتمام کار سئو وب سایت در بهترین نتایج می ماند یا نه ؟

جواب سوال بالا را در اینجا عرض خواهم کرد. ولی توضیحی مختصر در رابطه با بازاریابی اینترنتی با استفاده از وب سایت ارائه می کنم :

به عنوان شخصی که تجربه ای در زمینه سئو و بازاریابی اینترنتی با استفاده از وب سایت دارم می توانم مراحل پیشرفت در این راه را چنین بیان کنم

  1. داشتن وب سایت یا اقدام به طراحی سایت در شرکتی معتبر و یا شخصی کارکشته که از علم سئو اطلاعات کافی برخوردار است.
  2. انجام سئو روی کلمات کلیدی تجاری و دیده شدن در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل در این کلمات
  3. پشتیبانی سئو و پشتیبانی سایت صنعتی  , پشتیبانی سایت صنعتی می تواند شامل مراحل زیادی باشد که در ادامه اشاره خواهم کرد ولی جواب سوال بالا ( آیا سئو تضمینی است یا ماندگار هست یا اینکه چنین نیست ؟) اگر یکم تفکر کنیم می بینیم که هر شرکت صنعتی می خواهد محصولات خود را در اینترنت و فضای مجازی به نمایش بگذارد لذا رقیبی برای شرکت دیگر است تعداد این رقبا زیاد هستند از طرف دیگر تعداد وب سایت هایی که در صفحه اول گوگل دیده می شوند در حال حاضر ۱۰ مورد می باشد .

برای اینکه همیشه در بین این ده وب سایت مانگار باشیم باید به صورت مداوم وب سایت پشتیبانی و بروز شود . که به این کار پشتیبانی سئو سایت صنعتی می گوییم .

کارهایی که برای پشتیبانی سایت صنعتی انجام می دهیم

ابتدا باید سرور قدرتمند و امنی را برای نگهداری وب سایت انتخاب کنیم

بررسی وب سایت از نظر کلمه کلیدی و تنظیم چگالی آن در وب سایت

بهینه سازی محتویات وب سایت صنعتی

بهینه سازی آدرس لینک های داخلی وب سایت صنعتی

بهینه سازی کلی وب سایت ثنعتی

تولید محتوا در صورت توافق با کارفرما

پشتیبانگیری مکرر و همه روزه با سیستم اتوماتیک سرور به صورت روزانه , هفتگی و ماهانه

روال کار تیم پشتیبانی سئو تاک در پشتیبای سایت صنعتی

طراحی سایت بر اساس اصول سئو : بعد از بررسی وب سایت در صورتی که سایت نیاز به باز طراحی داشته باشد . با رعایت حفظ رتبه وب سایت و بهینه سازی کامل بر اساس اصول سئو کار باز طراحی انجام می شود .

سئو وب سایت در کلمات کلیدی : در صورتی که وب سایت صنعتی ارائه شده برای پشتیبانی سئو و بهینه نشده باشد تیم سئو تاک سئو کلی را بر روی سایت به صورت رایگان اعمال می کند.

تولید محتوا برای سایت : در صورت توافق با کارفرما تیم پشتیبانی سایت سئو تاک اقدام به تولید محتوای حرفه ای  و بر اساس سئو برای وب سایت می کند.
استفاده از سرور های قدرتمند ایرانی ، آلمانی و فرانسه برای نگهداری وب سایت و همچنین پشتیبانگیری مرتب به صورت روزانه , هفتگی و ماهانه انجام می شود لذا هیچ نگرانی از این بابت نیست .

قرداد پشتیبانی سایت صنعتی : مدت قرارداد اولیه ما برای پشتیبانی سایت صنعتی ۴ ماه می باشد که بعد از این مدت در صورت توافق بین طرفین  قرارداد تمدید می شود .

تیم پشتیبانی سئو تاک

تمامی خدماتی که برای پشتیبانی سایت صنعتی در سئو تاک ارائه می شود بر گرفته از استانداردهای روز دنیا برای نگهداری و سئو سایت می باشد . برای کشب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.