پشتیبانی سایت شخصی

پشتیبانی سایت شخصی  : تیم پشتیبانی سئو تاک در راستای اهداف بلند مدت خود پشتیبانی و نگهداری وب سایت شخصی را به عهده می گیرد .

بهترین خدمات پشتیبانی سایت شخصی خود را در سئو تاک تجربه کنید.

امروزه تقریبا تمام افراد متخصص برای معرفی بهتر خود وب سایتی را راه اندازی کرده اند . تا از این طریق مردم را از تخصص خودشان آگاه سازند بعضا در این وب سایت های شخصی نیز خدمات , کتب , پروژه ها , جزوات و … که خودشان تولید کرده اند را به فروش می رسانند . و از این راه کسب در آمد دارند . مسلما طراحی وب سایت می تواند قدمی مهم برای پیشبرد این نوع اهداف باشد ولی کافی نیست . در این مقاله قصد دارم راه های پشتیبانی سایت شخصی و نیز راه های بهینه سازی محتوای سایت شخصی را شرح دهم.

پشتیبانی سایت شخصی به چه صورت انجام می شود ؟

در کل می توان پشتیبانی سایت را بدین صورت بیان کنیم که نگهداری و محافظت از سایت در مقابل آسیب های مخرب مانند هک , ویروس و … به همراه بروز رسانی و پشتیبانی رتبه سایت در نتایج جستو را گویند .

لذا برای پشتیبانی سایت شخصی با موضوعات متفاوت نیاز به داشتن دانش کافی در رابطه با طراحی سایت , سئو سایت , تولید محتوا برای سایت و نیز اطلاعاتی در رابطه با هاستینگ و سرور ضروری می باشد .

لذا برخی از مواردی که یک پشتیبانی سایت شخصی باید رعایت کند بدین صورت است :

  1. استفاده از سرور امن و قدرتمند برای نگهداری و راه اندازی وب سایت
  2. بهینه سازی محتوای داخل وب سایت بر اساس اصول سئو
  3. بروز رسانی مرتب بر اساس خواسته ی صاحب وب سایت
  4. رعایت اصول لینک سازی داخلی محتوای وب سایت
  5. انتشار محتویات وب سایت در شبکه های اجتماعی
  6. رفع ایرادات فنی سایت تا جایی که در توان پشتیبان باشد .
  7. پشتیبانگیری از کل وب سایت به صورت مرتب
  8. لینک سازی برای وب سایت ( گرفتن بک لینک معتبر)
  9. وبلاگ نویسی برای وب سایت شخصی برای گسترش بیشتر موضوع سایت
  10. و برخی دیگر از کارها که هر پشتیبان وب سایتی می تواند انجام دهد همانند  : بررسی ارورهای وب سایت از طریق گوگل وب مستر و رفع آنها

روال پشتیبانی سایت شخصی توسط تیم سئو تاک

باز طراحی سایت در صورت لزوم : تیم پشتیبانی سایت سئو تاک بعد از بررسی کامل وب سایت شخصی در صورت لزوم قبل از پشتیبانی آن اقدام به باز طراحی وب سایت می کند ( برای رفع ایرادات طراحی و طراحی ui)

سئو و بهینه سازی کلی سایت بر روی کلمات کلیدی سایت : در صورتی که وب سایت سئو نشده باشد تیم سئو تاک بعد از عقد قرارداد پشتیبانی سایت , سئوی on-page را به صورت کامل روی سایت اعمال می کند .

تولید محتوا برای سایت : تیم پشتیبانی سئو تاک افراد خبره در زمینه تولید محتوا را آموزش داده اند که آشنایی کامل با زبان انگلیسی دارند . و می توانند در صورت توافق با کارفرما برای سایت تولید محتوا انجام دهد .

استفاده از سرور و هاست امن : سئو تاک سرور های خود را از بهترین سروهای ایرانی , آلمانی و فرانسوی خریداری می کند و دارای کانفیگ قدرتمندی می باشد . پشتیبانگیری مرتب به صورت روزانه , هفتگی و ماهانه یکی از قابلیت های این سرور ها می باشد .

قرارداد پشتیبانی سایت شخصی : تیم سئو تاک برای پشتیبانی سایت شخصی در ابتدا به مدت ۴ ماه قرارداد می بندد , بعد ازاتمام این زمان در صورت توافق و رضایت کارفرما مدت زمان قرارداد به صورت توافقی تمدید می شود .

تیم پشتیبانی سئو تاک

کلیه خدمات پشتیانی وب سایت در سئو تاک بر اساس رعایت استانداردهای روز دنیا و نیز بر اساس اصول سئو و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو انجام می پذیرد . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناس پشتیبانی سایت ما تماس بگیرید .