پشتیبانی سایت شرکتی , نگهداری و پشتیبانی وب سایت شرکتی

پشتیبانی سایت شرکتی : امروزه یکی از دغدغه های بسیاری از شرکت ها در مدیریت تبلیغات خود هستند . شاخه مهم تبلیغات هر شرکت امروزه وب سایت شرکتی آن است . چرا که تنها از طریق اینترنت و فضای مجازی است که می توان تبلیغات گسترده ای را انجام داد بدون در نظر گرفتن زمان و مکان .

 

پشتیبانی سایت شرکتی

 

تیم حرفه ای سئو تاک پشتیبانی وب سایت های شما را آسان کرده است و می تواند در این راه کنار شما قرار بگیرد . تا نگرانی در رابطه با پشتیبانی سایت شرکتی را در شما از بین ببرد.

با تجربه ای که تیم حرفه ای پشتیبانی سئو تاک در زمینه تولید محتوا , طراحی سایت بر اساس اصول سئو و بهینه سازی وب  , بهینه سازی و سئو سئو سایت دارد . راهکاری برتر را پیش روی شما قرار خواهد داد .

استفاده از متدهای روز دنیا در پشتیبانی سایت شرکتی در سئو تاک می تواند کمک بزرگی برای نگهداری سایت شرکتی شما در نتایج جستجوی گوگل نیز باشد .

چه کارهایی در پشتیبانی سایت شرکتی انجام می شود ؟

بعد از طراحی وب سایت , وارد مهمترین مرحله ادامه کار با وب سایت می شویم به اسم سئو و پشتیبانی سایت که کاری مستمر  می باشد به صورتی که باید هر روز وب سایت از هر نظر بررسی شود .تا موردی پیش نیاید.

تصور اشتباه در رابطه با داشتن وب سایت این است که خیلی از افراد فکر می کنند با اتمام کار طراحی وب سایت دیگر همه چی تمام شده است و این وب سایت بهترین ویترین برای نمایش خدمات و محصولات می باشد در صورتی که چنین نیست شما با انجام طراحی وب سایت تازه وارد مرحله اول تجارت الکترونیک شده اید .

لذا برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را از وب سایت بگیرید باید موارد زیر را رعایت کنید :

  1. داشتن سرور خوب و قدرتمند و امن
  2. انجام سئو داخلی و بهینه سازی وب سایت از هر نظر
  3. بروز رسانی مرتب و روزانه (این مورد می تواند در تایم های متفاوت نیز انجام شود ولی بسیار ضروری است)
  4. بررسی ایرادات وب سایت از نظر فنی و رفع آنها
  5. اتصال وب سایت به گوگل وبمستر برای رفع ایرادات سئو و بهینه سازی وب سایت
  6. پشتیبانگیری از وب سایت به صورت مرتب
  7. تولید محتوا مرتب با موضوع وب سایت

تمام موارد بالا کلی هستند و برای انجام آنها زیر فعالیت های زیادی نیز باید انجام شود.

روال پشتیبانی و نگهداری سایت شرکتی در سئو تاک

۱-طراحی سایت بر اساس اصول سئو :  تیم سئو تاک برای پشتیبانی سئو , پشتیبانی سایت شرکتی بعد از بررسی وب سایت ارائه شده برای پشتیبانی , تصمیم میگیرد که وب سایت بهتر است باز طراحی شود یا نه .

۲-سئو وب سایت در کلمات کلیدی : تیم پشتیبانی سئو تاک در صورتی که وب سایت ارئه شده برای پشتیبانی سئو و بهینه نشده باشد . سئو کلی و داخلی وب سایت را بصورت رایگان اعمال می کند .

۳-تولید محتوا بر اساس سئو : تیم سئو تاک متشکل از افرادی حرفه ای و با تجربه در زمینه تولید محتوا بر اساس سئو می باشد . در صورت درخواست مشتری برای تولید محتوای وب سایت . تیم سئو تاک بهترین محتوا را برای آن پیاده خواهد کرد .

۴-استفاده از سرور با امنیت بالا : تیم سئو تاک از سرور های قدرتمند ایرانی , آلمانی و فرانسه برای نگهداری و پشتیبانی سایت شرکتی ستفاده می کند . لذا سیستم اتوماتیک سرور ما این امکان را فراهم می کند تا به صورت مرتب و روزانه و هفتگی و نیز ماهانه از وب سایت ها بکاپ بگیرد تا نگران هیچ نوع موردی از لحاظ امنیتی  نباشیم .

۵-قرارداد پشتیبانی سایت شرکتی : تیم پشتیبانی سئو تاک برای نگهداری و پشتیبانی هر وب سایت شرکتی در ابتدا مدت قرارداد را ۴ ماهه تنظیم می کند. در صورت رضایت مشتری برای ادامه همکاری این قرارداد در مرحله دوم با توافق طرفین بسته می شود .

تیم پشتیبانی سئو تاک

کلیه خدمات پشتیانی وب سایت در سئو تاک بر اساس رعایت استانداردهای روز دنیا و نیز بر اساس اصول سئو و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو انجام می پذیرد . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناس پشتیبانی سایت ما تماس بگیرید .