سئو سایت شرکتی , سئو وب سایت شرکتی

سئو سایت شرکتی : با توجه به زیاد شدن کاربران اینترنتی و بالا رفتن اهمیت جستجو در اینرنت توسط کاربران اکثر شرکت های خدماتی و سایر شرکت ها برای اینکه بتوانند مشتریان زیادی را از اینترنت جذب کنند اقدام به طراحی سایت می کنند . لذا می دانند با طراحی سایت فضای تبلیغاتی خود را نامحدود  می کنند و معرفی شرکت خود را به منطقه خاص محدود نمی کنند . و زمینه را برای جذب مشتریان زیاد فراهم می کنند . اما مسئله ای که در این بین وجود  دارد این است که تقریبا تمام شرکت های این کار را انجام می دهند .

رای تماس با مشاوره سئو  و طراحی سایت می توانید با شماره زیر تماس بگیرید :

بهزاد مقتدر : ۰۹۱۲۸۲۲۴۹۹۵

رضا سعید زاده :۰۹۱۲۷۲۰۲۸۹۷

شماره تلگرام : ۰۹۳۷۲۶۳۶۶۴۱

.:: سئو تاک حامی ایده های شما می باشد با ما بهترین ها را تجربه کنید. ::.

سئو سایت شرکتی

لذا معرفی شرکت در اینترنت نیز تبدیل به رقابت شده است . بدین صورت که همه می خواهند در صفحه اول گوگل در نتایج جستجوی کاربران قرار بگیرند. لذا اقدام به انجام سئو سایت شرکتی می کنند .

لینک کوتاه سئو سایت شرکتی : goo.gl/i5buHv

سئو چیست ؟

سئو به بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو می باشد . موتورهای جستجو مانند گوگل ، یاهو ، بینگ و … هر کدام بر اساس الگوریتم ها و استانداردهای خاصی وب سایت ها را رتبه بندی می کنند . هر چند این الگوریتم ها تقریبا مشابه هم هستند ولی در برخی تفاوت هایی وجود دارد . از بین تمام موتورهای جستجوی موجود بیش از ۹۵ درصد افراد دنیا از طریق گوگل جستجوهای خود را انجام می دهند . لذا ما نیز برنامه خود را بر روی نتایج جستجوی گوگل معطوف می کنیم .

سئو سایت شرکتی به چه صورتی انجام می شود ؟

باید این نکته را بیان کنم که سئو و بهینه سازی بر روی کلمات کلیدی وب سایت انجام می شود . بدین صورت که هر وب سایت شرکتی برای خود کلمات کلیدی و تجاری دارد که در ابتدای شروع فعالیت وب سایت تعریف می شود . و بهینه سازی تمام وب سایت با محوریت این کلمات انجام می شود . از این رو وب سایت شرکتی که در حوزه دوربین مدار بسته فعالیت می کند را نمی توان در فروش لباس و پیراهن بهینه کرد .

امروزه تقریبا تمام شرکت ها و افراد این موضوع را متوجه شده اند و می دانند که سئو بر روی کلمات انجام می شود . و هر کلمه بر اساس جستجویی که روی آن انجام می شود . تعیین می شود که در چه مدت زمانی به نتایج صفحه اول جستجو خواهد آمد .

روال انجام سئو سایت شرکتی بدین صورت انجام می شود :

انجام طراحی سایت ؛ باید در این مورد بیشتر دقت شود تا طراحی سایت با اصول سئو انجام شود .  تیم سئو تاک با تجربه بالایی که در این زمینه دار می تواند مشاوره سئو خوبی را در طراحی سایت بر اساس اصول سئو ارائه دهد .

تعیین کلمات کلیدی و تجاری ؛ بعد از انجام طراحی وب سایت نیاز به وارد کردن محتوا و اطلاعات وب سایت داریم که قبل از انجام چنین کاری باید وب سایت را در محوریت کلمات کلیدی مربوط به خدمات خود متمرکز کنیم . در این مرحله کلمات کلیدی انتخاب می شوند که جستجوی بیشتری را دارند . چرا که این کلمات مشتری برای شرکت جذب خواهند کرد .

انجام سئو on-page بر روی وب سایت ؛ این کار با بهینه سازی کدهای سایت ، بهینه سازی url های وب سایت ، بهینه سازی محتوای سایت ( سئو محتوا ) ، بهینه سازی تصاویر ، بهینه سازی تگ های عناوین ، بهینه سازی دسته بندی محصولات یا مطالب وب سایت ، … انجام می شود .

انجام سئو off-page بر روی سایت شرکتی ؛ وبلاگ نویسی ، لینک سازی به وب سایت ، ریپورتاژ آگهی ، تبلیغات بنری در وب سایت های معتبر ، اشتراک محتوای سایت در شبکه های اجتماعی  و …از مواردی می باشند که  باید در سئو خارجی وب سایت انجام پذیرد .

مراحل انجام سئو سایت شرکتی

سئو سایت شرکتی

نکته مهم

باید به این توجه داشته باشید که سئو به دلیل رقابت تمام شرکت ها و مشاغل در نتایج جستجو کاری مستمر است و باید همیشه انجام شود . لذا در حین انجام تمام مراحل سئو باید دقت داشته باشید که بروز رسانی هایی که بر روی وب سایت انجام می دهیم مانند ، بروز رسانی محتوا ، بروز رسانی نرم افزار ها و افزونه ها  و… باید تمام مراحل بالا رو همیشه تکرار کنید . چک کردن و همیشه وب سایت را بروز کردن قدرت سئو وب سایت شما را بالا خواهد برد .

بعد از اینکه وب سایت شرکتی در کلمات مد نظر به صفحه اول گوگل آمد حال باید رتبه خود را در بین ده نفر موجود در صفحه اول گوگل بهبود بخشیم و این کار با انجام پشتیبانی سئو  و پشتیبانی سایت انجام می شود .

تیم سئو تاک ، تیمی متشکل از افراد با تجربه در زمینه سئو و بهینه سازی وب سایت و نیز پشتیبانی حرفه ای وب سایت است . ما می توانیم تمام مراحل سئو سایت شما را در کمترین زمان ممکن با هزینه ای مناسب انجام دهیم .

برای انجام سئو سایت شرکتی خود می توانید با تیم ما آشنا شوید .

تعیین هزینه برای سئو سایت شرکتی

همانطور که در بالا نیز توضیح دادیم . سئو سایت شرکتی بر پایه کلمات کلیدی آن انجام می شود . اما سوال بیشتر کارفرمایان این است که این هزینه بر چه اساسی تعیین می شود ؟

تعیین هزینه کلمات کلیدی برای انجام سئو سایت در سئو تاک بر اساس میزان سختی آن تعیین می شود میزان سختی بدین صورت است که این کلمات به چه اندازه ای جستجو می شوند ، رقبای شما چقدر بر روی این کلمات کار کرده اند . لذا بر اساس تمام این موارد مدت زمانی را برای انجام سئو تعیین می کنیم و جدول انجام فعالیت ها بر روی کلمات را جمع آوری می کنیم . و بر اساس مدت زمان و میزان انجام کار هزینه تعیین می شود .

مثال :

کلمات کلیدی مانند ، دوربین مدار بسته ، دانلود آهنگ  خیلی کلمات سختی هستند در مقابل کلماتی مانند ، کارتریج ، پرینتر  لذا هزینه ها و قیمت انجام سئو آنها نیز فرق خواهد داشت .

تیم سئو تاک آماده ارائه خدمات سئو سایت شرکتی می باشد تخصص ما ، انجام سئو کلمات ، بهینه سازی کلی سایت (سئو کلی سایت) ، پشتیبانی سئو ، پشتیبانی سایت می باشد .