سئو محتوا : سئو محتوا یکی از فاکتورهای مهم در سئو و بهینه سازی سایت برای افزایش رتبه وب سایت در گوگل است . فاکتورهای زیادی برای سئو سایت وجود دارد .که با رعایت تمام انها شما به نتیجه مطلوب خود می رسید . برخی از فاکتورهای سئو همانند on-pageseo  یک بار بر روی سایت اعمال می شوند . ولی برخی از کارهای که برای افزایش رتبه سایت استفاده می شود باید به صورت مستمر روی سایت اعمال شوند که به آنها off-pageseo می گویند . لینک دهی از سایر سایت ها به وب سایت و وبلاگ سازی و … از فاکتورهای سئو خارجی می باشند.

 

 

 

اما همیشه ما قبل از اینکه سئو سایتی را شروع کنیم . اقدام به بررسی وب سایت می کنیم و اولین چیزی را که بررسی می کنیم . تعداد محتوای وب سایت است ، بعد شروع به بهینه سازی محتوا و لینکهای داخلی  و… می کنیم . پس در هر صورت محتوا مهمترین مسئله برای سئو سایت است .

سئو محتوا در دید اول شاید به نظر کار ساده ای برسد و همینطور است ولی دقت زیاد و حوصله زیادی را می طلبددر زیر به نحوه سئو محتوا و هم چنین نگارش متون وب سایت اشاره ای مختصر می کنیم . برای کشب اطلاعات بیشتر می توانید با بعترین متخصصین تولید محتوا بر اساس سئو و بهینه سازی سایت  ، سئو تک تماس بگیرید . برای مشاوره سئو سایت شما تیم سئو تک همیشه آماده ارائه خدمت به شما ست .

سئو محتوا به چه صورت انجام می شود؟

همانطور که گفتیم یکی از فاکتورهای مهم برای سئو و بهینه سازی وب سایت وجود دارد محتوای سایت است . اما این محتوا به چه صورت باید بهینه شود را برای شما به صورت کلی شرح می دهم .

۱-    محتوا که می خواهید در سایت قرار دهید نباید از وب سایت دیگری عینا کپی شده باشد

۲-    برای سئو محتوا بهتر است مطلب شما یونیک باشد

۳-    عنوان جذابی برای مطلب خود انتخاب کنید این کار باعث می شود در نتایج جستجو شما در رتبه بالای آن قرار بگیرید

۴-    می توانید مطالب بکر را از وب سایت های دیگر بازنویسی کنید ولی دقت کنید اصل معنا حفظ شود.

۵-    مطالبی را برای وب سایت تولید کنید ه بتوانید مقالات مرتبط زیادی در رابطه با آن در روزهای بعد تولید کنید .

۶-    از مطالب جدید به مطالب مرتبط قدیمی لینک داخلی بدید. سعی کنید از مطالب قدیمی منتشر شده در وب سایت به مطالب جدید لینک ندید.

۷-    درون مطالب خود بیش از اندازه لینک خروجی ندهید . حالت طبیعی را رعایت کنید.

۸-    همیشه دسته بندی مقالات را رعایت کنید. رعایت نظم در سئو محتوا تاثیر زیادی دارد.

۹-    از تگ های h1 تا h6 درون متن خود به درستی استفاده کنید استفاده از تگ های h تاثیر در سئو سایت دارد و یک فاکتور مهم برای بهینه سازی وب سایت است.

۱۰-    برای هر مقاله از یک تگ  h1 استفاده کنید

۱۱-    از تگ h2 در کل سایت به همراه کلمات کلیدی استفاده کنید تاثیر تگ  h2 بیشتر از سایر تگ های  h است.

۱۲-    سعی کنید از تگ های h لینک ندهید .

۱۳-    متنی را که می نویسید عین یک مقاله ویرایش کنید و از زیاده گویی در آن اجتناب کنید .

۱۴-    در متن های خود از ادبیات روان استفاده کنید و از کلمات دشوار استفاده نکنید تمام کاربران وب سایت خود را در ابتدا مبتدی تصور کنید . همه می خواهند یاد بگیرند .

۱۵-    یک روال آموزشی را در پیش بگیرید و مقالات متعددی را در این زمینه بنویسید .

۱۶-    درون متن خود از تصاویر و فیلم استفاده کنید

۱۷-    برای مقاله خود pdf تهیه کنید و برای دانلود در صفحه همان مقاله قرار دهید . شاید برخی از کاربران می خواهند مقاله را بعدا مطالعه کنند . پس نذارید حتی یک کاربر ازتون ناراضی باشد.

۱۸-    هر چه می توانید مقاله بنویسید . مقالات بکر و یونیک با تعداد کلمات زیاد . هرچه تعداد صفخات وب سایت شما زیاد باشد گوگل و سایر موتورهای جستجو امتیاز بزرگی برای وب سایت قرار خواهند داد.

۱۹-    همیشه به این فکر کنید که محتوا شاه وب سایت است . پس وب سایت خود را برای کاربران سایت منبع اطلاعات کنید تا رای بارهای متوالی به وب سایت شما سر بزنند.

قدرتمندترین وب سایت هایی که امروزه می بینید همشون از محتوا قدرت گرفته اند چرا که هدف انتقال اطلاعات است و اطلاعات بهتر همیشه در متن ها وجود دارد  اگر دنبال سئو تضمینی هستید بهترین راهکار استفاده از راهکارهای سئو تک در سئو محتوا است.در زیر تصویری از قدرت محتوا را می توانید در سایت های برتر دنیا ببینید:

سئو تک در رابط با سئو محتوا چه می گوید ؟

روال تصویر زیر را در سئو سایت رعایت کنید . همیشه برای سئو یک استراتژی مناسب داشته باشید .

 

 

 

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با متحصصین سئو سایت ما تماس بگیرید سئو تک همیشه برای مشاوره سئو خدمات خوبی ارائه می کند . با سئو تک بهترین نتایج را برای وب سایت خود تجربه کنید