سئو جوملا : طراحی سایت و سئو سایت های جوملایی بزرگترین تخصص تیم سئو تک است . طراحی سایت با اصول اصاصی سئو و رایت تمام میکرو دیتا های در طراحی سایت در سئو تک انجام می پذیرد . برای همین سئو وب سایت شما از هر نظر در نتایج گوگل قدرتمند خواهد بود .

جهت بررسی و آنالیز وب سایت و ارائه خدمات سئو سایت توسط تیم سئو تک فرم زیر را تکمیل کنید به زودی با شما تماس خواهیم گرفت .

 

 

 

فرم سفارش سئو

جوملا بعد از وردپرس محبوبترین سیستم مدیریت محتوا در سراسر دنیاست .  و تعداد وب سایت هایی که با این سیستم مدیریت محتوای قدرتمند طراحی شده ا بیش از ۴۰ میلیون وب سایت می باشد . امنیت قدرتمند جوملا به دلیل هسته قدرتمندش در بین سیستم های مدیریت محتوا حرف اول را می زند . همچنین هسته کد باز آن این اجازه رو به شما می دهد تا با استفاده از برنامه نویسی php به راحتی تغییرات لازم را برای طراحی سایت اعمال کنید.

دلیل محبوبیت جوملا و سئو سایت جوملا

جوملا به دلیل تعداد زیاد افزون هایی که دارد و همچنین پشتیانی قدرتمندی که از آن می شود دارای قدرت بالایی است . و همچنین هسته ای قدرتمند دارد که دارای امنیت بالایی است و به راحتی می توان با جوملا سایت های بزرگی را پیاده سازی نمود.  همچنین به دلیل اینکه جوملا ماژول محور است به راحتی می توان آن را مدیریت نمود البته مدیریت جوملا به راحتی وردپرس نیست.

پلاگین های زیادی برای سئو وب سایت جوملا نوشته شده است . که با استفاده از آنها سئو سایت جوملایی شما به راحتی انجام می شود.

سئو سایت جوملا یکی از خدمات سئو تک  در زمینه بازاریابی اینترنتی می باشد . سئو تک تخصص بالایی در سئو جوملا دارد و می تواند بهترین نتیجه را در نتایج برای وب سایت شما در کسب و کارتان به ارمغان بیاورد.

سئو سایت جوملا توسط تیم سئو تک

۱-     بررسی  و آنالیز وب سایت جوملایی
۲-    مشخص نمودن تمام کاستی های وب سایت از نظر فنی و محتوایی
۳-    تهیه لیست کارهایی که برای افزایش رتبه سایت در گوگل نیاز داریم
۴-    برآورد هزینه و اعلام آن به کارفرما
۵-    عقد قرارداد و شروع کار

لازم به ذکر است که تمام مراحل در سئو تک به صورت اولی انجام می پذیرد و سئو سایت هم بر اساس متد های روز دنیا و آخرین بروز رسانی های الگوریتم های جستجو انجام می پذیرد .

سئو تک در دو بخش :

On-pageseo
Off-pageseo

کار سئو سایت را برای شما انجام می دهد سئو تضمینی وب سایت خود را با راهکارهای نوین در زمینه بهینه سازی و سئو سایت از سئو تک بخواهید .

با سئو تک نگران هزینه سئو نباشید ما بهترین قیمت ها را برای همکاری پیشنهاد خواهیم داد. نتیجه مهمترین عامل همکاری ما خواهد بود.