الگوریتم مرغ مگس خوار :  الگوریتم مرغ مگس خوار یکی دیگر از الگوریتم های جستجوی گوگل است که برای افزایش رتبه وب سایت در نتایج جستجوی گوگل راه اندازی شده است . گوگل این الگوریتم را در ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۳ راه اندازی کرد . البته با دعام مرغ مگس خوار گوگل اعلام کرد که این الگوریتم یک ماه است که بر روی ناتایج اعمال شده است. با تحقیقاتی که در زمینه الگوریتم بزرگ مرغ مگس خوار انجام شده است نتیجه این بود که این الگوریتم همانند الگوریتم پنگوئن و الگوریتم پاندا نیست و خیلی بزرگتر از آنها است و در واقع می توان خود الگوریتم مگس خوار را یک موتور جستجو تلقی کرد . که خود از الگوریتم های پاندا و پنگوئن برای جستجو استفاده می کند . در اصل می توان مرغ مگس خوار را یک جستجوگر پیشرفته تر و قدرتمندتراز خود گوگل دانست و نسخه تکمیل شده گوگل نامید . این الگوریتم جستجوی گوگل را بسیار بهبود بخشید ه است به طوری که در این مورد باید سئو محلی را نیز بسایر مد نظر گرفت .

روال الگوریتم مرغ مگس خوار برای جستجو

به نظر سئو تک  مرغ مگس خوار یک موتور جستجوی بسیار پیشرفته و قدرتمند تر از گوگل است . توجه داشته باشید روال کار این الگوریتم بدین صورت است که محل جستجور ا نیز می داند به طور مثال وقتی شما تایپ می کنید “رستوان های ایتالیای تهران ” الگوریتم مرغ مگس خوار می تواند به راحتی تشخیص دهد  که کاربر می خواهد در نتایج تمام رستوران های ایتالیایی تهارن را ببیند نه جای دیگر شاید این الگوریتم با جستجوی صوتی گوگل ارتباط مستقیمی داشته باشد چرا که تمام زبان هار را می خواهد بشناسد.

در نتیجه مرغ مگس خوار برای بهبود جستجوی گوگل پیاده سازی شده است که خود از الگوریتم های قدیمی گوگل نیز در نتایج جستجویش استفاده می کند ،مرغ مگس خوار به راحتی منظور کاربران را می شناسد و بر اساس آن نتایج ایده آل جستجو را نمایش می دهد. در نتیجه می توان گفت باید رو سئو محتوا آورد وب سایت هایی که بر پایه محتوا سئو و بهینه می شوند از نظر سئو سایت تک بهترین نتایج را در آینده خواهند داشت .

چگونه خود را در پیش الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل محبوب کنیم ؟

توجه داشته باشید تمام این الگوریتم ها در نهایت به محتوا ختم می شود . در نتیجه به نظر می رسد که گوگل در راستای ترویج علم و دانش بسیار می خواهد تلاش کند اینکه هر وب سایت محتوایی جدید تولید کند به طوری که کاربران وب سایت هر روز موضوع جدیدی را تجربه گنند. اما در اینجا جستجوی کاربران اهمیت بالایی دارد . بیشتر جستجوها بر اساس موضوعات می باشد لذا شاید هدف گوگل و مرغ مگس خوار این بوده که بهترین عناوین را برای محتوای خود انتخاب کنید یا علم جدید با عنوان جدید ترویج کنید. تا کاربران بر اساس آن بتوانند بهترین نتایج جستجو را پیدا کنند.

سخن نهایی در رابطه با سئو سایت با وجود الگوریتم مرغ مگس خوار

الگوریتم مرغ مگس خوار همچنان چیزی بسیار مبهم می باشد و خیلی متفاوت تر از الگوریتم های پاندا و پنگوئن است . برای همین ما می توانیم تغییرات وب سایت را بر اساس الگوریتم های پاندا و پنگوئن تشخیص دهیم چرا که بر اساس معیار های خاصی وب سایت را تحت تاثیر قرار می دهند ولی اگر وب سایت شما از همان ابتدا از نظر مرغ مگس خوار ضعیف باشد . راهی را نمی توانید برای بهبود این وضعیت برای کلمات کلیدی خودتان پیدا کنید.با این حال شما بهترین راه باید رو به افزایش ترافیک بازدید وب سایت خود از طریق کلمات دیگر باید بکنید.