سئو تضمینی : تمام کارهایی که برای افزایش رتبه سایت در گوگل انجام می دهیم در اصل سئو و بهینه سازی می گویند . برای انجام سئو متدهای زیادی و جود دارد که در دو مرحله کلی :

On-pageseo
Off-pageseo

انجام می شود .

که هر یک خوصوصیات و فاکتورهای خود را دارند . برخی از فاکتورهای دو مورد بالا را در زیر آورده ایم:

۱-    سئو داخلی (on-pageseo) : بهینه سازی url های سایت ، بهینه سازی لینک دهی داخلی ، بهنیه سازی توضیحات متا ، بهینه سازی محتوای سایت و …
۲-    سئو خارجی (off-pageseo ) : وب برندینگ شبکه های اجتماعی ، اعتبار سازی و لینک دهی خارجی وب سایت و …

اما وقتی به دنبال سئو کردن وب سایت خود هستین بارها با شعارهایی مثل : سئو در مدت زمان اندک ، سئو تضمینی سایت ، کسب رتبه اول در انتطار شماست سئو سایت ارزان و …را شنیده اید. در این اینجا می خواهم در رابطه با سئو تضمینی که توسط تیم سئو تک ارائه می شود توضیح کاملی ارائه دهم. با سئو تک تجربه ای شیرین سئو را تجربه کنید.

سئو کاری هم زمان بر است و به دلیل زمان زیادی که می برد هزینه هم به نسبت سایر بازاریابی اینترنتی بالا است . برای همین بیشتر افرادی که با سئو تک تماس می گیرند و خواستار سئو تضمینی سایت خود هستند  و خواستار این هستند که هرچه سریعتر در رتبه های بالای جستجوی گوگل قرار بگیرند .

اما توجه داشته باشید سئو پروسه ای زمان بر است و دردسرهای خود را دارد . و برای هر وب سایت با کلمات کلیدی خاص زمان خاصی را می برد فلذا با مشاوره ای که ما با کارفرمایان عزیز داشتیم به این نتیجه رسیدند که باید در این پروسه کمی صبر باید کنند. هر سایتی را می توان با روش های فیک در عرض یکی دو ماه به بالاترین رتبه رساند اما گوگل یا هر موتور جستجویی بعد از مدت اندکی این را متوجه خواهد شد و شما از نتایج جستجو حذف خواهید شد . برای همچین سئو سایتی سئو تک به هیچ عنوان سئو تضمینی انجام نمی دهد و در کل سیاست کاریش از روش های فیک برای بالا آوردن وب سایت به هیچ وجه استفاده نخواهد کرد . ما بیشتر وب سایت هایی رو که خودمان طراحی و سئو کرده ایم را به صورت صد در صد پشتیبانی و تضمین می کنیم .

سئو تضمینی ، سئو تک

 

 

 

سئو تک از آخرین فناوری های روز دنیا برای طراحی سایت و سئو سایت استفاده می کند و تمام متدهایی را که برای بهینه سازی وب سایت به کار می برد بر اساس آخرین تغییرات و تحولات الگوریتم های جستجوی گوگل می باشد .لذا ما سئو سایتی را تضمین می کنیم که :
۱-    پشتیبانی سئو تیم سئو تک باشد
۲-    راهکاری را که ما ارائه می کنیم برای کارفرما بعد از سئو اصلی به صورت مستمر انجام دهد.
۳-    محتوای سایت را بر اساس آموزشی که سئو تک در انتهای پروژه سئو به مدیر وب سایت ارائه کرده است . بروز رسانی کند.
۴-    شبکه های اجتماعی و وبلاگ هایی را که برای این سایت ایجاد شده اند را بروز رسانی کنند

در کل می توانیم  به این نتیجه برسیم که به دلیل رقابت بالا در جستجوی گوگل هیچ وب سایتی را نمی توان به طور قطع در سئو تضمین کرد. مگر اینکه مدیر وب سایت با آموزش هایی که توسط تیم سئو تک ارائه شده است  بر روی سایت فعالیت کند.

در کل سئو تضمینی سئو تک بدین صورت است که ما وب سایت را در رتبه بین ۱ تا ۱۰ قرار خواهیم داد و برای مدتها در این رتبه باقی خواهد ماند . و در صورت رعایت اصول سئو در محتوا گذاری بر روی وب سایت  سایت در کلمات کلیدی جایگاهش تثبیت که خواهد شد بلکه به رتبه های بالاتر نیز خواهد رفت . برای مشاوره سئو و بهینه سازی وب سایت و انجام سئو تضمینی روی سایت خودتان با متخصصین ما در سئو تک تماس بگیرید :

بهزاد مقتدر : ۰۹۳۷۲۶۳۶۶۴۱

رضا سعید زاده : ۰۹۳۷۴۸۱۳۴۹۲